ברוכות וברוכים הבאים 🙂

אנחנו אילנית, סימה וחנית, שלוש אחיות מתמחות בהסרת שיער  והחלטנו לפתוח את רשת "פשוט חלק" לפני כ-8 שנים בשביל להביא אליכן את הבשורה שלנו:

אצלנו לא צריך להתחייב לסדרת טיפולים. אנו מאמינות כי הבחירה להגיע אלינו כל פעם מחדש הינה ההוכחה כי אתן מרוצות מהשירות ובטח מהתוצאות.

אצלנו ניתן להתחיל להסיר שיער כבר מגיל 6 עם מכשיר בטיחותי ללא קרינה, ללא כאב ומהיר מאוד

אצלנו תוכלו לבחור באיזה סניף מתאים לכם להיות מטופלות. הטיפולים אורכים דקות בודדות וללא תופעות לוואי. גוף מלא אורך 18 דקות, תוכלי גם להשתזף בין הטיפולים.

והכי חשוב- אצלנו תרגישו בבית.
כל אלו ועוד בגלל שאנחנו מאמינות שאפשר אחרת. תחושת הביטחון שכל כך חשוב לנו להקנות, חשובה בייחוד עבור בנות צעירות ונערות, אשר עבורן חשיפת הגוף, לעיתים רבות בפעם הראשונה, יכולה להיות מורכבת.

אנו עונות על הצורך בטיפול מגיל 6, היות והיום הילדים באמת הרבה יותר הורמונליים (ההסבר הפיזיולוגי לזה, היא גנטיקה והם מקבלים את ההורמונים בדלתות האחוריות כגון סטרס וכ"ו...) והבעיה היותר בולטת, זו המודעות שלהם לזה (הם כמו רבים חושבים שמה שרואים בטיק טוק ובכלל במדיה זה אמיתי) אנו בטיפול נצמדות בעיקר למה צריך ולא מה שהן רוצות, המטרה לייצר להן שקט (לפעמים גם דילול יספק) וגם לנו ההורים ואנו רואות שאנחנו בוחרות איתן את הצורך האמיתי, המיקוד וההתעסקות שלהם מזה פוחתת ואף נעלמת.
כל מטופלת מקבלת בחירה מלאה מתי ולאיזה סניף להגיע,נהנית מפרטיות מוחלטת בחדר סגור עם המטפלת שלה בלבד, לרוב עם אותה מטפלת קבועה יחס אישי ומקצועי.

מזמינות אתכם לטיפול ניסיון במתנה וללא כל התחייבות (שחי/מפשעה)